Jaga
Keila linna sünnipäeva KAHOOT
Keila linn
-
Kultuur
Virtuaalne
Kirjeldus

Keilal on sünnipäev!

Keila sünnipäevale pühendatud meelelahutuslik mälumäng KAHOODIS algab 01.05.2021 kell 18.00 ja on saadaval kuni 03.05.2021 kella 01.01ni

Mängu link tuleb samal päeval Facebooki sündmuse alla https://fb.me/e/1fuZavAoy

Seekordne mäng tuleb koostöös Keila linnavalitsusega.

Voorud:

I Eesti Varia

II varia laiast ilmast

III Keila linnavalitsuse küsimused

V. nagu ikka inimlikku tunnetuslikku poolt ning õnne vajavate küsimuste voor.

REEGLID:
Igaüks saab mängida mängu läbi omale sobival ajal

Võistkondlikku arvestusse minemiseks peab mängima SAMA võistkonnanimega ( kuid eraldi aegadel ja mitte koos ) vähemalt 2 kuni 4 inimest! Miks? Selgub edasistes reeglites

Mängimiseks pane kirja oma võistkonnanimi (ntks TATTOOMETAL) ja lisa kas oma eesnimi või (vastavalt võistkonnas olevate liikmete arvuga mängust osavõtva mängija jrk nr. 1-4) ntks TATTOOMETAL-1 või VANAKOOLIMEHED-3 või PALDISKIMNTPUNT-Ats

Iga vähemalt 2 sama võistkonnanimega võistkonna punktid loen kokku ja jagan mänginud liikmete arvuga, saades võistkonna mängija keskmise tulemuse, mille alusel leiame tugevaima võistkonna! Soovitan siiski mängida kõigil liikmetel, kui teid on rohkem kui 2.

Ühe ja sama võistkonna liikmed ei TOHI, ka ühekaupa mängides, üksteise mängu jälgida seepärast, et nii näeb veel mängimata liige õiged vastused ära! Nagu ei ole ka aus, et üks liige mängib mitu korda!

Muusika - ja muud häälküsimused on otse Kahootis Youtube lingina, nii et peab vaid vajutama PLAY! Pange häälküsimused Youtubes käima võimalikult KOHE, et jääks aega üle ka mõtlemiseks!
PS! Kahjuks ei saa Kahootis panna seda kahooti enda tunnusmuusikat kinni, nii et kui häälküsimuse uuesti käima panete, siis kahjuks mängib see koos segava lounge´iga! Küll aga saab arvutis kahootis paremast ülanurgast volüümitugevust muuta!

Isetrükkimisega küsimuste vastuste puhul vaatan pärast ka raportist, et kas mõni tegelikult teadis õiget vastust ja sai ivale pihta, kuid mingi „näpukas“ vms nullis ära.

Oleme PALUN solidaarsed – mängime ausalt, paaril viimasel korral on silma hakanud ka, et mõni ikka proovib ka sohki teha, sest teatakse sõna-sõnalt täpselt vastuseid, milles iga vastus on õige, kuid kahoot nõuab ka küsimusi tehes nn ÕIGET vastust!

Auhinna saab parim võistkond ja parim üksiküritaja, kes ei kuulu samasse parimasse võistkonda

Asutus
Keila Noortekeskus
Aadress
Keila
Kontaktisik
Aare Lepiksaar
Telefon

59.312952729021, 24.416234493256

Mäe 7
76606 Harjumaa
Eesti

Juhata mind asukohani