Asukoht
Aravete Keskkool
Lahtiolekuaeg
Esmaspäev - Reede: 8:00-16:00
Laupäev - Pühapäev: Suletud
Andy Tilk
tel
Triin Konrad
tel
placeholder

Tänases Aravete Keskkooli hoones on võimalik õppida 540 õpilasel. Hetkel on koolis tööl 22 pedagoogi, 12 klassikomplekti ja 166 õpilasega.
2005.a. sügisel alustati koostöös Rakvere Kutsekeskkooliga keskkooli õpilastele eelkutseõpetuse läbiviimisega. Kõikidel keskkooli õpilastel on soovi korral võimalus läbida B-kategooria autojuhi kursus.
Iga-aastased traditsioonilised üritused õpilastele ja õpetajatele Aravete Keskkoolis on: õpetajate päeva tähistamine, “rebaste pidu”, jõulud, vastlapäev, vabariigi aastapäeva tähistamine, Valentini päeva tähistamine, emade- ja isadepäeva kontsert, tutipidu, stiilipidu, moeshow, kevadpäevad, Jüripäeva jooks jne.
Lisaks traditsioonilistele üritustele toimuvad muudki üritused (matkad, teatrite külastus, kohtumine külalistega, discod, ainenädalad, naljapäevad, spordipäevad, viktoriinid ja palju muud huvitavat).
Koolis tegutseb aktiivselt õpilasesindus, kelle ülesandeks on hoida sidet õpilaste ja õpetajate vahel, toimetada ajalehte “Piibeleht”, kust võib leida nõuandeid, nalju, informatsiooni ja tutvuda õpilaste töödega ning 2009 aasta sügiseni koolis ja 2009 sügisest Aravete ANK-s 4H klubi.
Aravete Keskkoolis on alati olnud aktiivne sporditegevus: toimuvad spordipäevad, tegeletakse maadluse, kergejõustiku, korvpalliga, suusatamisega ning lähedal asuval kardirajal on soovijatel võimalik tegeleda motospordiga.

59.1430209, 25.7556514

Asukoht

Piibe mnt 21
73501 Järva maakond
Eesti

Juhata mind asukohani