KUJUNEMISLUGU

Kostivere noortekeskus on koht, mis on tehtud noortega koos noorte endi jaoks. Meie urbanistlikus stiilis noortekeskus avati 16.12 2008 katlamaja ja tuletõrjedepooga samas majas, alumise korruse suur saal tehti juurde projektirahadega keskuse laiendusena 2012 aastal. Kostivere noortekeskus on pidevas arenemisjärgus.
Noortekeskuses pole kunagi ükski päev sarnane! Meie noortekeskuses valitseb soe, positiivne ja turvaline õhkkond. Iga noore ideed, mõtted, mured ja rõõmud kuulatakse ära ja üheskoos püütakse leida neile lahendus või teostus. Noortekeskus annab noorele võimaluse ennast pidevalt teostada ja arendada.

VÕIMALUSED

Kostivere noortekeskuses saab iga 7.-26. aastane noor võimaluse ennast vastavalt oma soovidele ja vajadustele pidevalt teostada ja arendada. Siia tahavad noored tulla vabatahtlikult, kas siis niisama mõnusalt aega veetma, mängima või midagi kasulikku ja uut õppima.

Kostivere noortekeskuses saab lisaks sõpradega suhtlemisele kokata, mängida erinevaid arendavaid ja lõbusaid lauamänge, surfata internetis ja kasutada arvutit, mängida lauatennist, mängida piljardit, maalida ja joonistada, mängida Playstationit, laenutada tõukerattaid, kuulata muusikat, ise teha muusikat (mängida trumme ja basskitarri), tantsida (meil on peegelsein), vaadata projektoriga filme, käia fotojahil noorteka profikaameraga, tutvuda noori puudutavate infomaterjalidega digitaalses infokioskis, meisterdada, teha käsitööd jne.

Lisaks korraldab noortekeskus mitmesuguseid temaatilisi üritusi, diskusioone, koolitusi, filmiõhtuid, pidusid, mänguõhtuid jne.

RUUMIDE RENTIMINE

Noortekeskuse ruume on võimalik rentida sünnipäevade, ürituste, koolituste, huviringide jne läbiviimiseks.

Noortekeskuse ruumide ja vahendite HINNAKIRI

Soovi korral täitke ruumide rentimise AVALDUS

TÕUKERATTA LAENUTUS

Kostivere Noortekeskusest on lahtiolekuaegadel võimalik laenutada tõukerattaid ja kiivreid. Samuti saab laenutada tõukeratta remondikomplekti.

Pilt
Tõukeratta laenutamise kord

59.428512859924, 25.09686019392

Asukoht

Urke tänav 4
74204 Harjumaa
Eesti

Juhata mind asukohani