Jaga
Kendama võistlus
lorem ipsum
-
Laagrid
Sport
Asutus
lorem ipsum
Aadress
lorem ipsum
Kontaktisik
Kuressaare ANK Noortejaam
Telefon

58.896356838076, 22.684278275988

56a Kadaka tee
12915 Harju maakond
Eesti

Juhata mind asukohani
Lisainfo
FB Kuressare avatud noortekeskus Noortejaam, Instagram @_noortejaam_

Tulemas on kendama võistlused Kuressaare avatud noortekeskuses noortejaamas, 5. veebruar kell 15.00, osalejate piirangut hetkel ei ole.
Mäng/võistlus nr 1: Spike Off - kirjeldus - üks tegija näitab trikki ette ning kõigil osalejatel on 1-3 katset, et trikk järgi teha. Trikkide tegemise käib rivis, kordamööda, kes triki antud katsedega ära teeb pääseb järgmisse vooru, kes ära ei tee langeb välja, trikid lähevad aina raskemaks kuni on alles ainult üks - võitja!
Mäng nr 2 : Speed ladder - valitakse välja trikid, mida kõik peavad tegema. Kes listis kõik trikid esimesena ära teeb on võitja!
Mäng nr 3 : Kuldmuna challenge - kõik asetavad palli(dama) väiksesse kaussi ning hoiavad kinni spikest(odast) - mängu eesmärk on oma palli kaitsta ja teiste pallid maha nügida, kätt ega keha maha lükkamiseks kasutada ei tohi, vaid ainult alumist kaussi (bottom cupi) võidab see, kel pall viimasena kaussi jääb (palli uuesti kaussi panna ei tohi kui maha kukub)
Saame omalt poolt välja panna ühe Keerdtrepp x Krom kendama auhinnaks ja natukene nodi.Apollo kinkekaarte ja pääsmeid Simpel Sessioni finaalpäevale Tallinnas Saku Suurhallis (Bussiga minek ja tulek 09.02.2020)
Lisainfot saab minu käest, kõige kiiremini läbi telefoni - 56204206 (Kaupo Saar)