Infohundi äpp valmib 2020 aasta lõpuks. Rakenduse igas etapis on noored olnud äpi väljatöötamisse kaasatud. Infohundi meeskond on teinud kõvasti eeltööd ja arendus on jõudnud etappi, kus juba on võimalik saada aimu, milline äpp olema hakkab. Jäänud on veel viimased arendused ja enne veel, kui äpp saab lõpuni valmis, kutsub Infohundi meeskond noori testima ja oma tagasisidet jagama. 
Jaga

Infohundi äpi testimine pidi toimuma esmakordselt Saaremaal noorte huvimessil "Tuleviku Kompass". Kahjuks asendus kontaktne kohtumine noortega virtuaalse suhtluse vastu. Vajalike ettevalmistuste jaoks sõitis Infohundi meeskond üle Eesti Saaremaale kokku ja valmistus noortega testimiseks.

 

Nii nagu tehnikaga ikka, väljakutsetest puudust ei tule. Priit Parro, kes on Infohundi meeskonnale tehnilise poole pealt toeks, pidi testimispäeva alguses veel mitmeid katsetusi tegema ja arendusmeeskonnaga lugematuid kordi kontakti võtma, et kõik ladusamalt sujuks. Kuna tegemist on testversiooniga, tuleb olla kannatlik, sest kõik võimalused ei ole veel avatud ja rakenduse alla laadimine on keerukam, kui see tegelikult olema hakkab.

 

Äpi testimine toimub noorsootöö nädalal 24.-27. november 2020. Täpsemate juhiste saamisek kirjuta sõnum Infohundi Facebooki lehel. Kõigi testijate vahel loositakse välja Infohundi meened.