Auhinnamäng on suurepärane võimalusregistreeritud kasutajatele mitmekesistada oma kogemusi osaledes erinevates tegevustes ja samal ajal koguda samal boonuspunkte! Punktid saad vahetada auhindade vastu.

Boonuspunktide kogumine

Punktide kogumine on lihtne ja lõbus:

  • Igas tegevuses (sündmus, huviring jt) osalemine toob sulle juba alguses esimesed punktid – lihtsalt registreeri end sündmusele ning kogud 1 punkti.
  • Kinnita oma osalemist tegevuse (sündmus, huviring, jt) ajal QR-koodi abil ja kogu juurde 5 punkti, mis annavad sulle juba suurema eelise auhindadele lähemale jõudmisel.
  • Anna tagasisidet tegevusele (sündmus, huviring jt) ning kogud selle eest veel 2 punkti, mis aitavad su punktiskooril kiiresti kasvada.
  • Boonuspunktidel ja oma auhindade saamisel saab silma peal hoida oma profiilil.
  • Kõik kogutud punktid kehtivad kuni üks aasta. Süsteem annab automaatselt teada nende punktide aegumisest, mille kasutamine hakkab lõppema 30 päeva jooksul (punkti laekumise hetkest kuupäeva täpsusega). Näiteks kogusid 2023.a novembris 18 punkti ja sa ei ole neid kasutanud, siis ilmub sulle 2024.a oktoobris teade „30 päeva jooksul aegub 18 punkti“.

Auhinnad

Kogutud boonuspunkte saad kasutada mitmesuguste auhindade vastu, mis muudavad sinu Infohunt portaali kogemuse põnevaks!

Valikus on:

  • virtuaalsed avatarid, mis võimaldavad sul isikupärastada oma konto välimust
  • füüsilised auhinnad (meened, kingitused).

Füüsiliste auhindade puhul hoolitseme selle eest, et saaksid need kätte lihtsalt ja mugavalt. Saad täpsed juhised auhinna kättesaamiseks, olgu selleks siis lähim noortekeskus või muu Sinu valitud koht. Selle jaoks on oluline alati auhinda tellides hoolikalt lugeda kättesaamise juhiseid. Üldjuhul tuleb selleks oma info edastada märgitud e-maili teel.

Auhinnad on välja pannud noorteinfoportaal Teeviit.

Astu julgelt sisse Infohunt auhinnamängu ning avasta võimalused punktide kogumiseks!