Viimati uuendatud: 04.08.2023

Tere tulemast noorteinfo portaali Infohunt (edaspidi Infohunt või Portaal). Enne Portaali kasutamist palun loe hoolikalt läbi järgnevad kasutajatingimused. Sinu juurdepääs ja kasutus Portaalile tähendab, et nõustud järgnevate tingimustega. Kui Sa nendega ei nõustu, palun ära kasuta Portaali.

 1. Üldsätted
  1. Käesolevad kasutamistingimused reguleerivad portaali Infohunt.ee kasutamist.
  2. Kasutamistingimused on kättesaadavad aadressil  infohunt.ee/kasutustingimused/
  3. Portaali omanik ja haldaja on Haridus- ja Noorteamet (Harno) (Lõõtsa 4, 11415 Tallinn)
  4. Portaali kasutajaks (Külastaja) on iga isik, kes külastab veebilehte.
  5. Portaali arendab ja hooldab Webquer OÜ vastavalt Harno tellimusele.
  6. Portaali kasutamisega kinnitab Külastaja, et on käesolevate tingimustega tutvunud, neist aru saanud ning aktsepteerib neid täielikult.
  7. Kasutamistingimuste mõistes on Portaali kasutamine mistahes infohunt.ee lehe avamine, kasutamine, jagamine või muul viisil töötlemine.
  8. Portaali sisu tarbimine on Külastajale tasuta. 
  9. Portaali www.infohunt.ee täiendatakse pidevalt sisuga ning arendatakse uusi teenuseid, seetõttu võivad Kasutamistingimused muutuda. 
 2. Kasutaja kohustused
  1. Portaalil on õigus, kuid mitte kohustus vaadata läbi materjali, mille Külastaja Portaali kaudu teistele kättesaadavaks teeb. Kontrollida võidakse materjali vastavust Portaali kasutajatingimustega, samuti seda, kas Külastaja tegevus ei ole sündsusetu, vastuolus seadusega või mõnel muul viisil sobimatu, kas Külastaja kättesaadavaks tehtud materjal ei kujuta riski Portaali ja/või mitteasjaosalistele. Selle Tingimuste punkti rikkumise karistuseks võib olla hoiatus, avaldatud ebasobiva materjali kõrvaldamine ning seadusest tulenevatel juhtudel ka õiguskaitseorganitele vastava info edastamine.
 3. Registreerimine ja kasutajakonto
  1. Portaali saavad kasutada erineva taseme külastajad:
   1. Külastaja: Portaali kasutaja, kes pole omale kasutajakontot loonud ning saab tarbida Portaalil avalikku infot, puudub võimalus isikustatud asukohapõhise info saamiseks ning sündmustele registreerimiseks, sh punktide kogumiseks
   2. Registreeritud külastaja (edaspidi Kasutaja): Portaali Kasutaja, kes on registreerinud oma kasutajakonto, et saada isikustatud asukohapõhist infot ning omab seeläbi võimalust sündmustele registreerimiseks, vastavate teavituste saamiseks ja punktide kogumiseks. 
   3. KOV haldur: Portaali registreeritud kasutaja, kes vastutab oma kohaliku omavalitsuse piirkonnas sisu üles laadimise eest Portaali. Tegemist on administraator õigustega Kasutajaga. 
   4. Sündmuste haldur: Portaali registreeritud kasutaja, kes omab õigusi sündmuste, kohtade ja uudiste üleslaadimiseks oma piirkonnas. Sündmuste halduri kasutaja õigused annab KOV haldur oma piirkonna teenusepakkujatele.
  2. Portaali kasutamiseks tuleb luua kasutajakonto. See tähendab, et peate end Portaali kasutajaks registreerima ning sisestama oma isikuandmed ja muud vajalikud andmed. Need andmed aitavad meil pakkuda teile  sobivat infot ja võimalusi. Kasutajatingimuste mõistes on Portaali kasutajakonto registreeritud kasutaja ehk Külastaja konto, mida saab igaüks ise registreerida. KOV ja sündmuste halduri kasutaja tasemed on erandid. 
  3. Kui olete vanuses 13 kuni 17 aastat, peate saama enne konto loomist oma lapsevanemalt või seaduslikult hooldajalt nõusoleku Portaali kasutamiseks. See tähendab, et nad peavad olema teadlikud ja nõus sellega, et te kasutate Portaali. Lapsevanemad või seaduslikud hooldajad vastutavad teie konto kasutamise ja tegevuste eest.
  4. Kui olete vanem kui 18 aastat, siis vastutate oma kasutajakonto turvalisuse eest Teie ning kohustute hoidma oma kontoandmeid ja salasõna konfidentsiaalsena. Teie olete vastutav kõigi tegevuste eest, mis toimuvad teie kasutajakonto kaudu.
 4. Info tarbimine ja isikupärastamine
  1. Portaal pakub infot noortele üldise teabe saamise eesmärgil. See tähendab, et me jagame teiega erinevat tüüpi teavet, mis võib olla teile huvitav ja kasulik. Oluline on meeles pidada, et me ei saa garanteerida, et kogu info on alati täiesti õige ja ajakohane, sest selle eest vastutavad iga sündmuse, koha ja uudise lisajad. Nende kontaktid on alati leitavad sündmuse, koha või uudise vaates. 
  2. Portaal võib kasutada teie esitatud teavet, et pakkuda teile isikupärastatud infot. See tähendab, et Portaal aitab tehniliselt valida teie huvide ja eelistuste põhjal sellist teavet, mis võiks teile kõige rohkem huvi pakkuda. Selleks on Infohundis kasutusel huvide ja piirkondade filtrid.
 5. Sündmustel osalemine ja punktid
  1. Portaal võimaldab teil registreeruda sündmustele osalejaks. Sündmuste osalemise tingimused võivad varieeruda vastavalt sündmustele ning need on kättesaadavad vastavas sündmuse teabes. See tähendab, et kui soovite osaleda mõnel sündmusel, peate tutvuma selle konkreetse sündmuse tingimustega.
  2. Sündmustele registreerumine, osaluse kinnitamine ja tagasiside andmine võimaldavad punktide kogumist. Punktide süsteemi tingimused ja reeglid on kättesaadavad eraldi lehel www.infohunt.ee/Auhinnamang. Boonuspunkte kogute, kui olete aktiivne Portaali kasutaja. Neid punkte saab vahetada erinevate auhindade vastu. Auhindadega saate tutvuda lehel www.infohunt.ee/auhinnad. Auhindade nimekiri on pidevas muutumises. 
 6. Privaatsuspoliitika
  1. Teie isikuandmete kogumise, kasutamise ja säilitamise kohta leiate teavet meie Andmekaitsetingimustest, mis on kättesaadav eraldi dokumendina. See tähendab, et te saate täpsemalt teada, kuidas me teie andmeid käsitleme ja kaitseme.
  2. Küpsised ja analüütika. Infohunt on seotud analüütikaplatvormi Google Analyticsiga (GA4). Selle abil jälgitakse nii sisse logimata külastajaid kui ka sisse loginud külastajaid.  Nii nagu enamik kaasaegseid veebilehti, kasutab ka Portaal Infohunt küpsiseid. Kasutame küpsiseid selleks, et parandada teatud lehekülgede funktsionaalsust ja muuta meie Portaali kasutamine külastajate jaoks lihtsamaks ning mugavamaks. Mõned meie partnerlehed võivad samuti kasutada küpsiseid. 

   Küpsis on väike tekstifail, mis sisaldab andmeid kasutaja tegevuse kohta veebilehel ja salvestab need veebilehe külastamiseks kasutatud seadmesse. Küpsised võimaldavad ära tunda kasutaja seadme veebilehtede külastamisel.
 7. Vastutusepiirang
  1. Portaal ei vastuta teie tegevuste eest, sealhulgas info tarbimise, sündmusel osalemise ja punktide kogumise eest. See tähendab, et kuigi me teeme kõik endast oleneva, et tagada Portaali hea kvaliteet ja turvalisus, ei saa me vastutada kõige eest, mis Portaalis toimub.
  2. Teie vastutate kogu sisu eest, mida avaldate Portaali kaudu, sealhulgas postitused ja sündmustel osalemise teave registreerimisvormis. See tähendab, et kui täidate vorme, peate olema kindel, et see on sobiv ja vastab reeglitele.
 8. Muudatused kasutajatingimustes
  Portaali haldajal on õigus neid kasutajatingimusi igal ajal muuta. Uuendatud tingimused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist Portaalis. Jätkates Portaali kasutamist pärast muudatuste jõustumist, nõustute uute tingimustega.
 9. Kontaktinfo
  Kui teil on küsimusi seoses nende kasutajatingimustega, võtke meiega ühendust järgneva e-posti aadressi kaudu: infohunt@harno.ee.