Noortekonverents “Lahe Koolipäev” ootab meeskonda uusi liikmeid

Eesti suurim noortekonverents on otsimas korraldusmeeskonna liikmeid, et 2024. aasta oktoobris korraldada üks vinge konverents!

Kui Sul tekib küsimus: “Miks ma peaksin kandideerima meeskonda?”, siis siin on 5 põhjust, miks Sa peaksid kandideerima korraldusmeeskonda?  
1. Korraldusmeeskonna liikmena saad näha, kuidas toimub Eesti suurima noortekonverentsi korraldamine ning kaasa aidata tänavu aasta konverentsi korraldamisele.  
2. Korraldajana saad olla sündmuse korraldamise juures ning seejuures kuulata ägedaid esinejaid ning ise koguda uusi mõtteid ja inspiratsioone.  
3. Korraldajana on Sul võimalus omandada väärtuslikke kogemusi ja uusi oskusi, näiteks ürituste korraldamine, meeskonnatöö, suhtlemine osalejatega ja probleemida lahendamine.  
4. Korraldajana saad konverentsilt uusi kontakte ja kohtuda inimestega, kellega Sa poleks arvanud, et võid kunagi elus kohtuda.  
5. See on kogemus, mida saab välja tuua motivatsioonikirjades ja seda hinnatakse nt tulevase tööandja silmis või ülikooli sisse astumisel, kui vinget eeliste teiste kandidaatide ees.
Kui Sul tekkis huvi kaasa lüüa noortekonverentsi korraldamises, siis palun täida kandideerimisvorm hiljemalt 1. märtsi südaööks!

*Kandideerimine koosneb kahest voorust: ankeet ja vestlus.
Kõikide vestlusvooru pääsenud kandidaatidega võtame eraldi meili teel ühendust.
Otsime enda meeskonda veel juurde noori järgmistele kohtadele:
 
👉HEA EESKUJU PROJEKTIJUHT👈
Konkursi korraldamine, Hea Eeskuju sotsiaalmeedia haldamine, meediaga suhtlemine, tänuürituste korraldamine
 
👉 PARTNERLUSJUHI ASSISTENT 👈
Partnerite otsimine ja nendega suhtlemine, partnerlusjuhi assisteerimine muudes jooksvates küsimustes
 
👉 VIDEO-JÄÄDVUSTUSJUHI PAREM KÄSI  👈
Tiimiüritustest videosisu loomine ja monteerimine, renditehnika partnerite leidmine koostöös foto- jäädvustusjuhiga, jooksvate videoprojektide tegemine koostöös turunduse ja Hea Eeskuju tiimiga
 
👉 TOITLUSTUSJUHT  👈
Meeskonna toitlustuse korraldamine tiimiüritustel, toitlustuse korraldamine konverentsil (ca 1400 inimest), suhtlus toitlustuspartneritega ja cateringiga
Küsimuste tekkimisel julgelt meiega ühendust meili teel (hanna@noortekonverents.ee) või läbi sotsiaalmeedia!

Vaata veel