Osale veebinaril: noorsootöö nädal 13

Neljapäeval, 28. septembril 2023 kell 11.00-12.30, toimub noorsootöö nädalat tutvustav veebiseminar.

Veebiseminar on suunatud noortega töötavatele spetsialistidele ja noortele, kes soovivad saada täpsemat infot 13-19. novembril aset leidva noorsootöö nädala “Minu tulevik on täna” teemal, mis võtab sel aastal fookusesse keskkonna heaks tegutsemise.

Veebiseminari eesmärk on anda käsitletavast teemast ning peamistest tegevustest ülevaade ning tutvustada erinevaid võimalusi nädalal kaasa tegema. Veebiseminari ajal on osalejatel võimalus küsida esinejatelt küsimusi, veebiseminar salvestatakse ning on hiljem järele vaadatav.

Veebiseminari teemad:
– Nädala teema ning peamised tegevused, Elizaveta Cheremisina – Haridus- ja Noorteamet
– Kuidas noored soovivad keskkonnakriiside kohta teadmisi saada ning millest tunnevad noored keskkonnakriisidega silmitsi seistes puudust? – Kertu Birgit Anton, noorte keskkonnaliikumise Fridays for Future Eesti liige
– Kuidas edendada noorte keskkonnateadlikkust ehk mida teha noorsootöö nädalal? – MTÜ Mondo

📌 Registreerudes veebiseminarile Zoom saadab sulle automaatkirja koos lingiga, kus kohtumegi 28. septembril.

Registreerumise link: Registreeri end veebiseminarile siin: https://eu01web.zoom.us/…/u5cldOitrzMpGdNpkKY5Ok2sd5jU1….

Veebinari korraldab noorteinfoportaal Teeviit seoses üle-eestilise noorsootöö nädalaga. Noorteinfoportaali Teeviit tegevust koordineerib Haridus- ja Noorteamet.

2023. aasta noorsootöö nädala teavitustegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.