Toila valla noorsootöö sai riigitasandil märgatud ja tunnustatud 

Toila valla noorsootöö pälvis üleriigilise tunnustuse, kui Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Haridus- ja Noorteametiga tunnustasid noortevaldkonna tänuõhtul “Noorte Heaks Tänu” silmapaistvaid inimesi ja organisatsioone. 

Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Haridus- ja Noorteametiga tunnustab igal aastal üleriigiliselt noortevaldkonna silmapaistvaid inimesi ja organisatsioone, kes on panustanud noortevaldkonda, algatanud uusi tegevusi ja mõjutanud valdkonna arengut kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel ja/või rahvusvahelisel tasandil. Tunnustused anti üle 31. jaanuaril Tartus toimunud noortevaldkonna pidulikul galal „Noorte Heaks Tänu”. 

Toila valla noortekeskused on laureaat kategoorias “Aasta noortekeskus 2023” ning Toila valla noorte algatusel loodud mobiilne noortekeskus on nomineeritud kategoorias “Aasta noorte tegu 2023”. 

Toila valla noorsootöö tiimi fookuses on olnud luua noortele turvaline keskkond, kus huvipõhiselt õppida, eksida, tunda eduelamust ning kujuneda seeläbi vastutustundlikuks ja aktiivseks ühiskonnaliikmeks. Toila valla noorte algatatud projekte on tõstetud esile kui eeskujuväärivaid ning on osutunud inspireerivaks näiteks teistele omavalitsustele üle Eesti. Selle tunnustuse taga on usk noorte inimeste ideede lendu, koostöö kogukonna ja partneritega ning kohaliku omavalitsuse toetus.

Noorsootöö tiim jätkab tööd selle nimel, et Toila valla noorsootöö oleks ka edaspidi eeskujuks ning meie noored saaksid kogeda õhinapõhist õppimist, mida noorsootöö ja noortekeskused võimaldavad. 

Olgu meie inimeste valikud ka edaspidi noortekesksed, mitte keskpärased!


Maarja-Liisa Lepsalu, noorsootööjuht

Vaata veel