10. oktoober 14:00 - 17:00

Nõo Noortelinnak: KOOSLOOMEPÄEV

Löö kaasa Nõo Noortelinnaku loomise projektis

Koosloomepäeval aitavad maastikuarhidektid noorte mõtted, milliseid elemente ja atraktsioone üks noortelinnak peaks sisaldama, vormida konkreetsemateks plaanideks.

Registreerumisinfo SIIN!

 • 10. oktoober 14:00 - 17:00
 • Hind: Tasuta
 • Nõo Noortekeskus - Voika 23, Nõo alevik
  Ava Google Mapsis
Löö kaasa Nõo Noortelinnaku loomise projektis
Nõo Vallavalitsusel on Nõo noortekeskuse eestvedamisel käimas LEADER-projekt „Nõo valla noorte ettevõtlikkuse arendamine läbi noortelinnaku kavandamise“.
Projekti eesmärgiks on arendada noorte ettevõtlikkust ja oskusi ideede reaalseks elluviimiseks ning selle käigus koostada koostöös maastikuarhidektidega eskiisprojekt Nõo Noortelinnaku rajamiseks. Projekti raames planeeritud tegevused annavad noortele võimaluse saada aru, kuidas ideest jõutakse teostuseni ja milliseid etappe selleks tuleb läbida. Samas annab maastikuarhidektidega koostöös läbiviidav projektipäev noortele ettekujutluse, milline on maastikuarhidekti töö ja mida peab noortelinnaku kavandamisel arvesse võtma. Selline kogemus julgustab noori edaspidi olema nii ise ettevõtlikumad kui ka aktiivsemalt osalema endale sobiva keskkonna loomisel.
Projekti raames oleme juba augustis ja septembris läbi viinud erinevate noortegruppidega fookusgrupi intervjuusid.
Edasiste tegevustena on plaanis:
10.oktoober 14.00 -17.00 Koosloomepäev (Nõo Noortekeskuses)
Tutvustame noortelinnaku projekti lähemalt, saame tuttavaks projekti kaasatud maastikuarhidektide ja Nõo Vallavalitsuse arenguspetsialistiga. Maastikuarhidektid aitavad noorte mõtted ja ideed paberile panna, ehitame tiimides noortelinnaku makette ja selekteerime välja, kuhu see noortelinnak siis lõppkokkuvõttes kavandada. Seda selleks, et maastikuarhidektid saaksid hakata noorte ideedele vastavat noortelinnaku eskiisprojekti kavandama.
Reedel, 13.oktoobril väljasõit Tallinnasse, kus Artes Terrae maastikuarhidektid Heiki Kalberg, Merle Karro-Kalberg ja Mirjam Tasa tutvustavad nende endi poolt kahe-kolme viimase aasta jooksul kavandatud vaba-aja parki – näiteks külastame Tondiraba parki. Osalejad saavad jällegi tiimides ühiselt lahendadatava ülesande märgata seda, mis nende arust ka Nõo noortelinnakus toimiks ja mis mitte.
NB! Väljasõidul saavad eelisjärjekorras osaleda noored, kes on projekti raames varasemates tegevustes (fookusgrupi intervjuu, koosloomepäev) osalenud. Teistele pakutakse kaasasõiduvõimalust vabade kohtade olemasolul.
Registreerumisinfo noortele SIIN!

Korraldaja

Nimi: Nõo Noortekeskus

Kontaktisik: Egle Haljassaar

Telefon: 5019605

Email: noortekeskus@nvv.ee

Vaata veel

Loovusring Simuna Noortekeskuses

 • 01. jaanuar 15:00 - 14. juuni
 • Simuna vabatahtliku tuletõrje seltsi hoone

Kokandusring Simuna Noortekeskuses

 • 01. jaanuar 17:00 - 14. juuni 19:00
 • Simuna vabatahtliku tuletõrje seltsi hoone

13+ ÕHTU SIMUNA NOORTEKESKUSES

 • 09. veebruar 16:00 - 14. juuni 21:00
 • Simuna vabatahtliku tuletõrje seltsi hoone

13+ reeded noortele vanuses 13-26 eluaastat

 • 10. veebruar - 14. juuni