26. aprill 14:30

Spordist ja toitumisest Ott Kiivikaga

Hea 13 – 19 aastane Ida-Virumaa noor!

Kutsume Toila valla noortevolikogu liikmetena Sind osa saama meie projekti Teadjamehed Ida-Viru noorte silmaringi avardamas esimesest kohtumisest, mis toimub 26. aprill algusega kell 14.30 Voka Avatud Noortekeskuses – Metsa 2, Voka alevik.

Esimesel kohtumisel tuleb Ida-Virumaa noortele külla oma mõtteid jagama kehakulturist ning motivaator Ott Kiivikas, kellega vaatame koos otsa kuidas treening ja toitumine käsikäes käima panna, millist rolli mängib toitumine saavutusvõimel ning kuidas teha õiges mahus õigeid asju ja  säilitada soovitud vormi.
Ott haarab kohtumisele kaasa ka enda raamatud “Otivatsioon” ning “Targalt toitumise ja treenimise käsiraamat”, mida on võimalus kohtumise lõppedes erihinnaga soetada (15€ ja 17€ raamat). Julgustame Sind taskuraha kaasa võtma ning raamatu ostmisel ka Otti autogrammi raamatusse küsima!
Soovitame kohtumispaika saabuda pisut enne ametlikku algust, et saaksid nautida meie poolt pakutavat tervitusampsu!
Lisaks tuleb meie projekti raames Ida-Virumaa noortega veel kohtuma ettevõtja ja investor Raivo Hein ning neuroteadlane Jaan Aru. Järgnevate kohtumiste kuupäevad ja registreerimise avalikustame õige pea!
Projekt Teadjamehed Ida-Viru noorte silmaringi avardamas toetab Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus ning Haridus- ja Teadusministeerium projektikonkursi Ideepuhur kaudu.

Osalejate arv on piiratud ja oleme väga tänulikud, kui annad enda plaanist osaleda registreerimisvormi kaudu märku. Kui oled registreerunud ja selgub, et Sul ei ole siiski võimalik osaleda, siis anna meile sellest teada e-kirjaga noortevolikogu@toila.ee.

Korraldaja

Nimi: Toila valla noortevolikogu

Kontaktisik: Gregor Männi

Telefon: 56721059

Email: noortevolikogu@toila.ee

Vaata veel

Loovusring Simuna Noortekeskuses

  • 01. jaanuar 15:00 - 14. juuni
  • Simuna vabatahtliku tuletõrje seltsi hoone

Kokandusring Simuna Noortekeskuses

  • 01. jaanuar 17:00 - 14. juuni 19:00
  • Simuna vabatahtliku tuletõrje seltsi hoone

13+ ÕHTU SIMUNA NOORTEKESKUSES

  • 09. veebruar 16:00 - 14. juuni 21:00
  • Simuna vabatahtliku tuletõrje seltsi hoone

13+ reeded noortele vanuses 13-26 eluaastat

  • 10. veebruar - 14. juuni